Партнер EVERLEGAL розповів про тенденції правозастосовних змін і ризики для сторони захисту

Публікації
23.05.2024 772

 

Партнер EVERLEGAL розповів про тенденції  правозастосовних змін і ризиків для сторони захисту


Тарас Іваненко,  партнер EVERLEGAL, виступив спікером на I сесії II WHITE-COLLAR CRIME FORUM, що була присвячена обговоренню WCC-трендів воєнного часу, тенденціям Military Crimes, службових та корупційних злочинів, нюансів взаємодії правоохоронних органів та бізнесу, а також розвитку міжнародної співпраці в кримінальних провадженнях.

Виступ Тараса Іваненка був присвячений аналізу тенденцій правозастосовних змін і ризиків для сторони захисту. Акцентувавши очевидний запит на справедливість, він, зокрема, звернув увагу на ризики, пов’язані із захистом процесуальних прав обвинувачених. Тарас скептично поставився до спроб проводити підготовчі судові засідання за неповної явки учасників. На його думку, повторні судові розгляди, дуже ймовірно, матимуть місце і це жодним чином не сприятиме боротьбі з корупцією.

 

Іншим ризиком правозастосування партнер EVERLEGAL назвав відсутність в окремих питаннях усталеної судової практики, що породжує варіативність, яка дає можливість для певних маніпуляцій.

«Для нас усіх важливе питання правової визначеності, щоби правила роботи були зрозумілі для всіх. Тоді буде менше маніпуляцій, робота буде конструктивнішою, а результати процесів — більш очікуваними», — констатував Тарас Іваненко.

  • Дізнайтесь детальніше про сесію за посиланням.
  • Якщо у вас є запитання до Тараса, напишіть нам, заповнивши коротку форму за посиланням

 

Ми дякуємо Юридичній практиці за організацію заходу та усім учасникам за активну дискусію!


EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us