Презентація дослідження «Права потерпілих від насильницьких злочинів в Україні: міжнародні стандарти та національні практики»

Заходи
16.03.2021 674

17 березня 2021 року запрошуємо вас на презентацію дослідження «Права потерпілих від насильницьких злочинів в Україні: міжнародні стандарти та національні практики», що організовує Експертний центр з прав людини та Проєкт ЄС «Право-Justice». В рамках заходу виступить спікером одна з експертів дослідження, керівниця практики кримінального права та процесу в EVERLEGAL Тетяна Павлюковець.

Тетяна презентує результати дослідження щодо впровадження комплексної системи  підтримки потерпілих та розповість про проблеми, які виникають під час кримінального провадження.

«З потерпілими ми пройшли весь шлях від моменту вчинення злочину до відшкодування шкоди за рішенням суду, яке набрало законної сили, і навіть далі, — зазначає Тетяна Павлюковець.

 

Саме у цьому цінність дослідження, це об’єктивний погляд на проблему зсередини та реальні рішення, які повернуть кримінальний процес обличчям до потерпілого».

 

КОЛИ: 11:00, 17 березня 2021 року

ДЕ: Онлайн

РЕЄСТРАЦІЯ на захід доступна за посиланням

*Реєстрація відкрита: до 24:00, 16 березня

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us