EVERLEGAL рекомендована щорічним довідником Ukrainian Law Firms 2018

Новини 09.07.2018

У щорічному виданні «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients» оприлюднено рейтинги провідних юридичних фірм України за 2018 рік, де EVERLEGAL має чудові результати, якими ми ділимось нижче: 

 
  • EVERLEGAL – провідна юридична фірма в сфері Енергетики та природніх ресурсів. Андрій Оленюк, партнер фірми, видатний юрист в даній практиці. Євгеній Дейнеко, керуючий партнер фірми, відзначений в цій галузі, як активно залучений юрист до проектів в сфері енергетики та природніх ресурсів.
  • EVERLEGAL – провідна юридична фірма в Судовій практиці. Андрій Порайко, партнер фірми, – видатний юрист в цій галузі. 
  • Фірму рекомендовано в Корпоративній практиці та практиці Злиття і Поглинання. Євгеній Дейнеко, керуючий партнер, відзначений як видатний юрист в цій галузі.
  • EVERLEGAL рекомендована в сфері Трудового права. Керуючий партнер, Євгеній Дейнеко та партнери Андрій Оленюк і Олександр Ружицький відзначені як помітні юристи в цій сфері.
  • Також фірма відзначена в сфері ІТ, телекомунікацій та медіа. Партнер Олександр Ружицький та керуючий партнер Євгеній Дейнеко відзначені як помітні практики цієї галузі.
  • EVERLEGAL відзначили в сфері Міжнародного Арбітражу, як фірму, що реалізувала низку проектів в цій сфері. Андрій Оленюк, партнер EVERLEGAL, консультував клієнтів з питань міжнародних арбітражних процедур в різних комерційних справах. 
 
 

Дякуємо виданню «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2018» за визнання та команді EVERLEGAL - за гарну роботу.

Для отримання більш повної інформації, ви можете переглянути онлайн-видання Ukrainian Law Firms 2018*

*Видання доступне лише англійською мовою

 

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.