Євгеній Дейнеко

Керуючий партнер
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття і поглинання, антимонопольне та конкурентне право, комерційні справи

Освіта:

INSEAD, Програма з розвитку бізнесу, 2015.
Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, диплом магістра з фінансового менеджменту, 2009.
Юридичний факультет університету Коннектикуту, Магістр права, 2002.
Юридичний факультет Львівського національного університету, диплом спеціаліста з правознавства, 2000.

Юрисдикції:

Україна, штат Нью-Йорк (США)

Мови:

Англійська, українська, російська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • UDP Renewables, українського девелопера проектів відновлюваної енергетики щодо девелопмента та експлуатації проектів сонячної енергетики в Україні, продажу проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії та Словацької Республіки.

  • Main Group Ukraine, українського девелопера проектів відновлюваної енергетики з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що здійснюють девелопмент сонячних електростанцій, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з девелопменту інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Одного з провідних світових виробників фотовольтаїчних модулів з Південної Кореї щодо розробки та втілення інноваційного рішення для фінансування через механізм торгового фінансування девелопменту та будівництва проекту сонячної електростанції в Україні.

  • Турецьку інвестиційну компанію, що фокусується на галузі відновлюваної енергетики, у зв'язку з придбанням проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Канадську інвестиційну компанію, що фокусується на галузі енергетики, зокрема відновлюваної енергетики, у зв'язку з придбанням проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Німецьку установу у сфері міжнародного співробітництва з питань сталого розвитку та міжнародної освіти, з питань, пов'язаних з розробкою оцінки регуляторного впливу проекту Закону України "Про енергоефективність".

  • Велику американську нафтогазову компанію, у зв'язку з проектом угоди про розподіл продукції в Україні з питань транзакційного супроводу, конкуренції, галузевих регуляторних питань, корпоративних питань, контрактів на поставку, трудових відносин та питань імміграційного права, комплаєнсу у сфері персональних даних, а також дотримання антикорупційного законодавства.

  • Американського транснаціонального кондитерського та харчового конгломерату щодо реорганізації його кавового бізнесу.

  • Великої іспанської IT компанії з окремих питань корпоративного управління.

  • Провідного міжнародного виробника фармацевтичної продукції щодо продажу частини його бізнесу фонду прямого інвестування шляхом продажу певних активів, в тому числі регуляторні питання та питання інтелектуальної власності.

Якщо ти не зробив жодної спроби влучити в ціль, ти промахнувся на всі 100 %

                            Вейн Грецкі
Вся команда