Дві нові сонячні електростанції в Україні

Публікації
05.06.2019 576

 

До кінця 2019 року на Одещині будуть встановлені 2 нові сонячні електростанції загальною потужністю майже 44 МВт.

 

Провідний український девелопер сонячних електростанцій UDP Renewables разом із Acciona Energy, іспанською компанією і одним з визнаних світових лідерів в галузі "зеленої" енергетики, розпочнуть будівництво станцій вже з цього тижня. Інвестиції в проекти склали 30,6 млн євро.

Нові СЕС “Гудзовка–Солар” (Ізмаїл) та “Арциз–Солар” (територія Павлівської сільської ради) матимуть пікові потужності 26 МВт і 17,7 МВт і проектні потужності 19,8 МВт і 13,5 МВт відповідно.
“Гудзовка–Солар” і “Арциз–Солар” протягом року вироблятимуть близько 55 ГВт-год чистої енергії, що можна порівняти з енергоспоживанням 23 000 українських домогосподарств. Введення в експлуатацію цих об’єктів дозволить запобігти викидам близько 53 000 тонн діоксиду вуглецю на рік.

Команда EVERLEGAL здійснювала комплексний юридичний супровід проектів в інтересах нашого клієнта UDP Renewables.

Команду EVERLEGAL очолив партнер Андрій Оленюк, за підтримки керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юристів Аліни Жук та Микити Стеблюка, молодших юристів Ольги Городнюк та Владислава Лазаревича. 

Ми щиро вітаємо компанії UDP Renewables та Acciona Energy із новим досягненням та знаковим вкладом в галузь відновлювальної енергетики України!

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us