EVERLEGAL на ІІІ Судовому форумі ААУ

Публікації
29.05.2020 666

27, 28 та 29 травня у форматі онлайн пройшов ІІІ Судовий ФОРУМ ААУ, в ході якого учасники обговорювали низку актуальних питань в секторі cудового права.

27 травня в рамках бутік-конференції "Стягнення на предмет іпотеки на підставі договору про задоволення вимог іпотекодержателя" спікерами виступили партнери EVERLEGAL Андрій Порайко (модератор дискусії) та Олександр Ружицький, а також член Ради Нотаріальної палати України Юрій Бадахов і директор Департаменту нотаріату та державної реєстрації Міністерства юстиції України Дмитро Кирилюк.

Першим виступив Олександр Ружицький та розповів про питання реєстрації права власності на предмет іпотеки в порядку ст.37 Закону "Про іпотеку". Далі продовжив Юрій Бадахов та поділився з учасниками про продаж предмета іпотеки від імені іпотекодержателя в порядку ст 38 Закону "Про іпотеку". Дмитро Кирилюк розповів про проблемні аспекти розгляду скарг у сфері реєстрації, щодо реєстраційних дій, вчинених на підставі ст.37 та ст.38 Закону України "Про іпотеку". І завершив дискусію Андрій Порайко з темою "Топ-10 спірних правових позицій Великої Палати Верховного Суду".

  • Презентацію Андрія Порайка ви можете переглянути за посиланням
  • Презентацію Олександра Ружицького ви можете переглянути за посиланням

 

 

Дякуємо ААУ за організацію форуму у новому форматі, а також усім учасникам за активну дискусію в ході форуму!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us