EVERLEGAL на VII Міжнародному форумі з просування юридичних послуг

Публікації
17.12.2019 684

13 грудня у Києві пройшов VII Міжнародний форум з просування юридичних послуг та Церемонія нагородження - PLS Top Teams Awards 2019, де зібралися представники різних юридичних фірм, щоб обговорити новинки просування юридичних брендів, а також відзначити досягнення юрфірм щодо успіхів у просуванні їх послуг.

В ході панелі «Персональний бренд партнера юридичної фірми» виступили партнер EVERLEGAL Олександр Ружицький та Marketing/PR-менеджер Дарія Кравець, які поділились досвідом створення та стрімкого розвитку персональних брендів партнерів EVERLEGAL. Олександр і Дарія переконані, що саме органічний бренд - є відображенням особистості професіонала і людини. Окрім експертності персональний бренд партнера повинем мати свою унікальну особливість, яка виділятиме його з-поміж інших. Спікери також підкреслили, що персональний бренд має бути щирим і правдивим, адже токсичні бренди рано, чи пізно програють. 

Форум завершився яскравою подією на юридичному ринку - Церемонією нагородження провідних команд з просування юрпослуг - PLS Top Teams Awards, де EVERLEGAL увійшла в срібну лігу з просування юрпослуг. 

Ми щиро радіємо новим досягненням нашої команди та дякуємо Юридичній Практиці і колегам за визнання.

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us