EVERLEGAL стала юридичним партнером краудфандингової платформи для стартапів BeFunders

Публікації
27.07.2020 724

 

EVERLEGAL стала юридичним партнером краудфандингової платформи для стартапів BeFunders

 

Це унікальна для України платформа, яка вже сьогодні допомагає стартапам залучати фінансування на ранніх стадіях та юридично правильно оформлювати відносини між інвестором і стартапом, уникаючи ризиків для обох сторін. 

BeFunders була створена за аналогією із Seedrs, Crowdcube, Seedinvest – найбільш відомими у світі краудфандинговими (equity crowdfunding) платформами, професійність і ефективність яких перевірена часом. 
Платформа призначена для фінансування виключно стартапів та створюватиме умови для їх взаємодії із інвесторами в Україні. Так, фактично будь-яка особа зможе виступити інвестором і підтримати українські стартапи, а стартапи, у свою чергу, матимуть можливість залучити кошти на розвиток своїх ідей.

Для цього BeFunders пропонує:

  • надання стартапам гайдлайну, який дозволить проаналізувати, чи матиме стартап успіх на ринку, тобто чи зможе в майбутньому "грати у вищій бізнес-лізі";
  • надання інформації, як виправити помилки та удосконалити концепцію майбутнього стартапу;
  • допомогу в успішному проходженні перевірки на фінансову прозорість для залучення інвестицій;
  • створення сприятливих умов для взаємодії між стартапом та інвесторами; та
  • надання зразку угоди про інвестиційний внесок між стартапом та інвесторами.

Платформа заснована Андрієм Порадою та Анною Сапунцовою – досвідченими професіоналами у сфері фінансів, фінансових ринків, операційного менеджменту і трансформації бізнесу. 

EVERLEGAL приєдналась до платформи BeFunders у якості юридичного партнера. Команда практики Інновацій та технологій EVERLEGAL забезпечуватиме юридичну підтримку стартапам у питаннях реєстрації компаній та здійснюватиме подальший юридичний супровід стартапів щодо їх операційної діяльності.

Ще одним із партнерів BeFunders виступає Demium Startups – іспанський бізнес-інкубатор, який забезпечив успішну організацію більше 150 стартапів у 7 країнах світу.

Для того, щоб дізнатися більше про BeFunders, завітайте на їх САЙТ.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us