Юристи EVERLEGAL на Судових дебатах Міжнародного кримінального суду в Нідерландах

Публікації
05.06.2018 1092

Хочемо поділитись чудовими новинами!


Нещодавно EVERLEGAL підтримала команду Факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська Академія», яка брала участь у Судових дебатах Міжнародного кримінального суду (International Criminal Court Moot Court Competition), що відбулися з 27 травня по 1 червня 2018 року в Гаазі (Нідерланди).

 

Станіслав Дем’янюк (молодший юрист у EVERLEGAL) та Анастасія Єрмоленко (параліґал у EVERLEGAL) були членами команди та безпосередньо змагалися у навчальних судових процесах перед Міжнародним кримінальним судом проти команд зі всього світу. Такі команди включали, зокрема: Танзанію, Швейцарію, Кенію, Польщу, Австралію, Індію, Іран, Пакистан, Німеччину, Великобританію, Макао, Індонезію та Сінгапур.

Ми вітаємо команду з виходом до півфіналу змагань та здобуттям найкращого результату для України у цих змаганням (станом на сьогодні). Бажаємо успіхів у подальших звершеннях!
Зазначимо також, що міжнародні турніри такого рівня відкривають надзвичайні можливості для студентів юридичних факультетів.

EVERLEGAL пишається можливістю підтримувати молоде покоління юристів.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us