Підвищення: новий старший юрист та юрист EVERLEGAL

Публікації
04.06.2018 830

 

Юридична фірма EVERLEGAL рада оголосити про просування Юлії Кильчинської, колишнього юриста до позиції старшого юриста та Аліни Жук, колишнього молодшого юриста, до позиції юриста

 

Юлія на своїй новій позиції старшого юриста EVERLEGAL має намір продовжувати свою участь в транзакціях злиття та поглинань, а також в практиці корпоративного права. Крім того, Юлія продовжуватиме консультувати клієнтів з різноманітних питань трудового законодавства, корпоративного управління та поточної господарської діяльності.

Нещодавно Юлія закінчила Український інститут корпоративного управління, протягом навчання в якому вона удосконалила свою практику в сфері корпоративного управління та оновила сертифікат корпоративного секретаря, отриманий в 2013 році. 

Для більш детальної інформації про Юлію, будь ласка, перейдіть за посиланням

 

Аліна на своїй новій позиції юриста EVERLEGAL буде продовжувати фокусуватися на практиці корпоративного права і злиття та поглинання з фокусуванням на секторі відновлювальної енергетики. Крім того, вона має намір поглибити свій досвід в галузі медіації. 
  
Аліна закінчила LL.M. в University of Kent та отримала ступінь магістра в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Для більш детальної інформації про Аліну, будь ласка, перейдіть за посиланням

 

EVERLEGAL щиро бажає нашим колегам успіху у подальшій діяльності.

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us