EVERLEGAL Team Building Day

Інші проєкти
06.03.2020 767

Професійна дружня команда - найцінніший актив компанії!

З таким баченням ми вчора провели "EVERLEGAL Team Building Day", присвячений розвитку нашої команди. Говорили про фірму, бренд, корпоративну культуру та рух юриста по кар'єрній сходинці компанії.

Керуючий партнер EVERLEGAL Євгеній Дейнеко поділився історією зародження фірми та її активного розвитку. Євгеній розповів про цінності, закладені в основу компанії, а також про плани фірми на найближчі 5 років.

Ми також говорили про корпоративну культуру EVERLEGAL. Молодший PR-менеджер фірми Марія Жаб’юк розповіла про те, чим живе фірма, які підтримує ініціативи, та які має переконання.

Маркетинг та PR менеджер Дарія Кравець розкрила усі аспекти бренду EVERLEGAL, його історію, значення, правила використання фірмових стилів та ведення персональних брендів юристів.

Завершив захід Олександр Ружицький, партнер EVERLEGAL, який розповів колективу про розвиток юриста в компанії: як юристу перейти від пакету «Стартовий» до «Senior» та «Counsel».

Як мета такого формату заходу?

Для нас відповідь розкривається у наступних пунктах:

  • З активним розвитком фірми, наш колектив значно зріс і стало питання у полегшенні пристосування нових працівників до атмосфери фірми. Навчання та розуміння усіх аспектів життя та розвитку EVERLEGAL.
  • Другий, не менш важливий пункт, - це об’днання колективу, присвоєння розуміння того, що ми одна команда: спільно працюємо над проектами, підтримуємо один одного і допомагаємо розвиватись.
  • І ще один важливий момент – це побудова плану успішного розвитку в компанії для кожного працівника. Чітке розуміння потенційних можливостей для руху, мотивація та підтримка на кожному етапі.

Дякуємо усій команді EVERLEGAL за вашу активну участь! Щиро надіємось, що саме такі ініціативи з розвитку команди дають поштовх для побудови злагодженого професійного колективу.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us