EVERLEGAL успішно представила інтереси українського агрохолдинга, оператора біогазового заводу

Публікації
21.11.2019 712

EVERLEGAL успішно представила інтереси клієнта, українського агрохолдинга, оператора біогазового заводу, у процесі визнання та примусового виконання арбітражного рішення, винесеного МКАС при ТПП України в Німеччині.

Арбітражне рішення було винесене проти німецького підрядника, який не виконав належно та професійно свої зобов’язання за договором щодо здійснення біологічного запуску нового біогазового заводу.

Провадження з визнання та примусового виконання в Німеччині було ускладнено наявністю паралельного процесу щодо скасування арбітражного рішення, ініційованого боржником в Україні. Німецький суд підтвердив, що наявність провадження щодо скасування арбітражного рішення в Україні не впливає на обов'язковість такого арбітражного рішення та його виконуваність відповідно до статті V (1)(e) Конвенції ООН про визнання та виконання іноземних арбітражних рішень.

У рамках процесу щодо визнання та виконання арбітражного рішення німецький суд також розглянув питання належного відповідача за арбітражним рішенням, який є не юридичною особою за законодавством Німеччини, а індивідуальним підприємством. Німецький суд підтвердив, що директор та власник боржника є стороною договору та узгодженої арбітражної угоди, і, таким чином, несе персональну відповідальність за арбітражним рішенням.

Над проектом працювала команда практики Міжнародного Арбітражу EVERLEGAL у складі: партнера Всеволода Волкова та старшого юриста Марини Рященко.

Більш детально про досвід практики Міжнародного Арбітражу EVERLEGAL ви можете знайти за посиланням

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us