Вага доказів та доказування у міжнародному арбітражі

Новини 21.11.2019

16 листопада на Х ВПШ (Всеукраїнській правничій школі) з міжнародного комерційного арбітражу виступив Всеволод Волков, партнер EVERLEGAL. Всеволод поділився своїм багатим практичним досвідом арбітражних спорів та розповів учасникам правничої школи про вагу доказів і доказування у міжнародному арбітражі.

Під час заходу студенти вищих навчальних закладів України ознайомились з базовими положеннями юридичної практики у галузі міжнародного комерційного арбітражу та застосовуванню їх на практиці.

Маємо надію, що отримані знання стануть рушійною силою для молодих юристів у їх подальшому розвитку.

EVERLEGAL дякує організаторам заходу за запрошення, наша команда завжди рада ділитись цінним практичним досвідом та здіснювати свій вклад у розвиток молодих юристів України.

Про спікера:

Всеволод Волков - партнер EVERLEGAL, керівник практики Міжнародного Арбітражу, співкерівник практики Банківського та Фінансового права.

Всеволод визнаний одним із лідерів практики Міжнародного Арбітражу по версії "ТОП-100 найкращих юристів України. Лідери практик 2019", а також відзначений у Банківському та Фінансовому праві по версії ULF2019.

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.