Вага доказів та доказування у міжнародному арбітражі

Публікації
21.11.2019 739

16 листопада на Х ВПШ (Всеукраїнській правничій школі) з міжнародного комерційного арбітражу виступив Всеволод Волков, партнер EVERLEGAL. Всеволод поділився своїм багатим практичним досвідом арбітражних спорів та розповів учасникам правничої школи про вагу доказів і доказування у міжнародному арбітражі.

Під час заходу студенти вищих навчальних закладів України ознайомились з базовими положеннями юридичної практики у галузі міжнародного комерційного арбітражу та застосовуванню їх на практиці.

Маємо надію, що отримані знання стануть рушійною силою для молодих юристів у їх подальшому розвитку.

EVERLEGAL дякує організаторам заходу за запрошення, наша команда завжди рада ділитись цінним практичним досвідом та здіснювати свій вклад у розвиток молодих юристів України.

Про спікера:

Всеволод Волков - партнер EVERLEGAL, керівник практики Міжнародного Арбітражу, співкерівник практики Банківського та Фінансового права.

Всеволод визнаний одним із лідерів практики Міжнародного Арбітражу по версії "ТОП-100 найкращих юристів України. Лідери практик 2019", а також відзначений у Банківському та Фінансовому праві по версії ULF2019.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us