EVERLEGAL - юридичний партнер проєкту Sustainability Recovery Facility

Публікації
12.01.2023 848

EVERLEGAL - юридичний партнер проєкту, направленого на відновлення бізнесу в Україні

 
10.01.23 наша команда офіціно стала партнером Асоціації експертів сталого розвитку в рамках проєкту "Sustainability Recovery Facility", мета якого полягає у збереженні роботи бізнесу в Україні, попри воєнні дії, та допомозі розвивати економіку країни на принципах сталого розвитку.
 
Євгеній Дейнеко, керуючий партнер EVERLEGAL, щодо співпраці у рамках проєкту Sustainability Recovery Facility: 
«Ми прагнемо активізувати наші зусилля щодо підтримки України, в тому числі українського бізнесу. ASDE і EVERLEGAL поділяють однакові високі цінності.
 
Ми долучаємось до проєкту ASDE «SRF» у якості юридичного партнера, щоб працювати разом і допомагати бізнесу в Україні з юридичними викликами, пов'язаними з негативними наслідками війни, та зробити свій безпосередній внесок у свободу України та Цілі сталого розвитку № 16: мир, справедливість та сильні інституції, та № 8: Гідна праця та економічне зростання».
Sustainability Recovery Facility - стане початком формування партнерської платформи для бізнесу, інвесторів та експертів з метою розвитку потенціалу, консультацій та реалізації конкретних планів як в економічній складовій, так і в соціальній та екологічній, що є основами сталого розвитку.
 
*****
 
Нагадаємо, що EVERLEGAL має власний напрям Сталого Розвитку в компанії, як наш шлях і прагнення сприяти досягненню ЦСР, підтримуючи українські та міжнародні ініціативи сталого розвитку, звертаючись до компаній та організацій-однодумців для співпраці, та впроваджуючи наші власні ініціативи сталого розвитку.
 

Працюємо для кращого майбутнього України
 

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us