EVERLEGAL - юридичний партнер компанії DELFAST

Новини 14.04.2021

Ми раді поділитись новиною: команда EVERLEGAL розпочала співпрацю з компанією DELFAST – виробником електробайків, рекордсменом книги рекордів Гіннеса

EVERLEGAL виступає юридичним партнером та радником DELFAST як у питаннях діяльності бізнесу в Україні, так і забезпечує юридичний супровід розбудови дистриб’юторської мережі у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Даний проєкт супроводжує команда у складі партнера Олександра Ружицького, старшого юриста Олександра Демчука та юриста Каталіни Шкуро.

 

Юридична підтримка цього проєкту має цільове значення для нашого напрямку Sustainability, а саме:

  • EVERLEGAL, як «bike-friendly*» фірма, буде підтримувати розвиток компанії DELFAST на світовому ринку екотранспорту та сприятиме подальшому динамічному зростанню клієнта.
  • Підтримка зазначеного проєкту є ще одним кроком для досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, а саме: Ціль 13. Зміни клімату. Скорочення викиду CO2 в атмосферу.

Варто також зазначити, що нещодавно компанія DELFAST залучила інвестиції на USD 3.4 мільйона на розробку і виробництво електробайків в Україні.

 

Ми щиро пишаємось досягненнями нашого клієнта, компанії DELFAST, та дякуємо за довіру нашій команді!

 

 

EVERLEGAL - EVER MORE SUCCESS

 

*"bike-friendly": EVERLEGAL є першою в Україні юридичною компанією "bike-friendly", Велороботодавцем 2017 року, та має власний корпоративний велопарк.

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.