Корпоративна команда EVERLEGAL зростає

Публікації
11.03.2019 976

 

Нещодавно до нас приєднались два нових юриста і ми раді вітати Ольгу Городнюк та Владислава Лазаревича - нових членів нашої Корпоративної команди.

 

Ольга Городнюк приєдналася до EVERLEGAL як молодший юрист групи Корпоративного права та M&A. Її практика буде зосереджена на енергетичному секторі. Окрім корпоративних та M&A питань, Ольга консультує клієнта з питань регулювання, пов'язаних з енергетикою, та з питань працевлаштування.

  • Окрім своїх професійних інтересів, Ольга захоплюється участю у судових змаганнях з міжнародного публічного права та арбітражу, грає на фортепіано та грає в баскетбол.

 

Владислав Лазаревич приєднався до EVERLEGAL як молодший юрист групи Корпоративного права та M&AВладислав зосередить свою практику на корпоративному та енергетичному праві.
Він також має досвід у сфері нерухомості та працевлаштування. Владислав планує скласти адвокатський іспит, щоб мати можливість представляти клієнтів у судах.

  • За межами офісу Владислав цікавиться футболом та подорожами.​

Як завжди, ми залучаємо всіх наших співробітників до спортивних заходів та подій, які відбуваються в компанії. Ми впевнені, що і Ольга, і Влад зроблять великий внесок у ініціативи активного способу життя EVERLEGAL!

 

Ми раді вітати нових юристів у команді!

 

 

ВЛАДИСЛАВ ЛАЗАРЕВИЧ - МОЛОДШИЙ ЮРИСТ EVERLEGAL

 

ОЛЬГА ГОРОДНЮК - МОЛОДШИЙ ЮРИСТ EVERLEGAL 

 

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us