Ще одна знакова подія на ринку зеленої енергетики України!

Публікації
05.03.2019 769

1 березня 2019 року компанія UDP Renewables ввела в промислову експлуатацію свою третю сонячну електростанцію «Скіфія-Солар-1» потужністю 13 МВт у Запорізькій області. Інвестиції в проект склали 10,1 млн доларів.

Новий об’єкт займає площу 20 гектарів. На станції встановлено 38 232 сонячні панелі виробництва Jinko Solar, провідної світової компанії у галузі обладнання для сонячної енергетики. Така кількість модулів дозволяє генерувати близько 16,2 ГВт·год. електроенергії на рік. Цього обсягу достатньо для забезпечення «чистою» електроенергією більше 6 500 українських домогосподарств.

При будівництві проекту, UDP Renewables традиційно зробила акцент на співпрацю з вітчизняними виробниками обладнання та послуг. Генеральний підрядник проекту – українська компанія KNESS. Фінансовим партнером проекту виступив Укргазбанк.

Команда EVERLEGAL здійснювала юридичний супровід даного проекту. Ми дуже раді бути частиною такої вагомої події в галузі відновлювальної енергетики, і ми щиро вітаємо UDP Renewables з новим досягненням.​

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us