Партнер EVERLEGAL розповів про роботу об'єктів ВДЕ на тимчасово окупованих територіях

Публікації
09.11.2023 565

Партнер EVERLEGAL розповів про роботу об'єктів ВДЕ на тимчасово окупованих територіях 

Партнер EVERLEGAL розповів про роботу об'єктів ВДЕ на тимчасово окупованих територіях на VIII BUSINESS & LEGAL ENERGY FORUM, який пройшов 8 листопада у Києві.

Андрій Оленюк, партнер EVERLEGAL, виступив спікером другої сесії форуму, яка була присвячена актуальним питанням та викликам для учасників ринку відновлюваної енергетики в Україні, зокрема воєнним втратам цієї галузі та перспективам її відновлення. 
Андрій присвятив свій виступ чутливому питанню роботі об’єктів відновлюваної енергетики на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) України: генерації ВДЕ, проблемам та перспективам їхнього регулювання.

За словами Андрія дана проблема, напевно, не має легкого рішення. Однак якщо проаналізувати законодавчий дискурс, тобто ті розмови, які ведуться на рівні парламенту, зводиться до однієї проблеми: Чи повинні виробники ВДЕ, які перебувають на ТОТ та не здійснюють синхронну роботу з об’єднаною енергосистемою України, отримувати оплату за вироблену та відпущену електроенергію відповідно до чинних договорів з ДП «Гарантований покупець»?

Особлива увага під час доповіді була приділена Андрієм Оленюком способам розв'язання вказаної проблеми. 

 

Ми дякуємо виданню Юридична практика за організацію заходу та усім учасникам за активну дискусію!

 
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us