Проблемні питання іпотечних правовідносин в Україні

Публікації
21.08.2017 756

 

Юридична фірма EVERLEGAL спільно з Незалежною Асоціацією Банків України провели семінар, на якому були розглянуті актуальні на сьогодні проблемні питання іпотечних правовідносин в Україні.

 

Голова Ради НАБУ, Роман Шпек, поділився з учасниками тенденціями ринку іпотечних правовідносин та шляхами його розвитку. Партнер EVERLEGAL, Андрій Порайко, та адвокат, Роман Посікіра, актуалізували судову практику Верховного Суду України та судів касаційних інстанцій щодо проблемних питань вирішення іпотечних спорів.

Спікерами заходу виступили також суддя Окружного адміністративного суду м. Києва, к.ю.н. Костянтин Пащенко, який провів розмежування підвідомчості спорів про реєстрацію прав та їх обтяжень, та заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації, Оксана Куманська, яка висвітила проблемні питання, що виникають на практиці під час державної реєстрації прав та їх обтяжень.

Родзинкою заходу була презентація книги Романа Посікіри «Іпотека: практичний порадник для юриста», в якій проаналізовано понад 600 постанов Верховного Суду України та рішень судів касаційних інстанцій щодо правозастосування норм, що стосуються іпотечних правовідносин.

EVERLEGAL висловлює вдячність Незалежній Асоціації Банків України за надану можливість обговорити в колі експертів актуальні питання іпотечних правовідносин в Україні та за організацію цього заходу!

Крім того, дякуємо всім учасникам семінару за цікаву жваву дискусію та експертні думки з приводу порушеної проблематики! Маємо надію, що цей і подальші заходи на тему іпотечних правовідносин матимуть наслідком пакет законодавчих пропозицій та узагальнення стійкої судової практики вирішення іпотечних спорів.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us