EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2022

Публікації
28.02.2023 2337

EVERLEGAL Sustainability Progress Report 2022 

У лютому 2023 року ми з гордістю презентуємо наш другий Sustainability Progress Report, який охоплює нашу підтримку, цінності, досягнення та майбутні пріоритетні зобов’язання, відповідно до того, де ми вважаємо EVERLEGAL може зробити найбільш вагомий внесок у свободу України та Цілі сталого розвитку ООН.
 
 
 
"2022 рік був дуже складним для нашої країни. Незважаючи на це, як фірма, як сильна українська команда, ми об’єднали зусилля та зробили значні кроки в напрямку сталого розвитку, підтримуючи український народ і стоячи з Україною.
 
Ми продовжували наш активний внесок у досягнення ЦСР ООН у рамках нашого напряму сталого розвитку, зосереджуючись на трьох основних цілях (3, 16, 17). Ми сприяли їх досягненню через власні ініціативи, а також через партнерство з іншими організаціями, про що ви можете дізнатись детальніше у нашому звіті.
Багато роботи вже зроблено, але ще більше на нас чекає попереду.
 
Я вражений тим, скільки інших компаній та організацій у всьому світі поділяють ті самі цінності та підтримують Україну. Тому я переконаний, що об’єднавши наші зусилля, ми зможемо створити краще спільне майбутнє.
 
Від усіх нас в EVERLEGAL хочемо подякувати кожному, хто підтримує український народ! Ми на шляху до свободи і перемоги!".
Якщо ви бажаєте дізнатися більше про наш шлях до сталого розвитку, цей звіт для вас: 
 
 

 

 
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us