Практичний вебінар «Особливості проведення внутрішньої юридичної перевірки: чому це потрібно вашому бізнесу?»

Заходи
08.05.2023 845

EVERLEGAL спільно з Американською торговельною палатою в Україні запрошує на практичний вебінар «Особливості проведення внутрішньої юридичної перевірки: чому це потрібно вашому бізнесу?».

Воєнний стан в Україні змінив багато пріоритетів, зокрема для бізнесу. Відразу після повномасштабного вторгнення критично важливим для бізнесу було не питання подальшого розвитку, а питання ефективної адаптації до сучасних умов. Зараз власники бізнесу навчилися вести бізнес в умовах війни і шукають нові можливості його оптимізувати.

Наскільки добре ви знаєте свій бізнес? Чи є його структура ефективною? Чи готовий ваш бізнес до залучення фінансування, інвестицій чи його продажу? Внутрішня юридична перевірка відповість на ці запитання, допоможе мінімізувати ризики та ефективно досягти ваших цілей.

  • Де: ОНЛАЙН (Zoom)
  • Коли: 17.05, 11:00 - 13:00 
  • Реєстрація для членів АСС: LINK
  • Реєстрація для інших учасників: LINK

 

*Участь у заході є безкоштовною, за умови реєстрації

Кому буде цікавий даний захід (аудиторія): Власники бізнесів (незалежно від сектору), юридичні департаменти та in-house юристи, фінансові департаменти, інвестори, проєктні менеджери.

Під час заходу ми обговоримо наступні теми:

  • Внутрішня юридична перевірка (DD) та її види: обов'язковий інструмент для оптимізації бізнесу
  • Випадки, в яких проведення DD є необхідним
  • Ключові переваги та привілеї, які надає DD власнику бізнесу
  • Проводимо DD: детальний огляд необхідних внутрішніх процедур
  • Обсяг та оцінка юридичних ризиків

 

Спікери:

Юлія Кильчинська, радник EVERLEGAL.

Юлія Кильчинська є одним із ключових юристів практики корпоративного права та M&A в EVERLEGAL. Юлія фокусується на корпоративному праві та управлінні, злиттях та поглинаннях та трудовому праві, а також бере активну участь у практиці антимонопольного та конкурентного права. Юлія має більш ніж 13 років досвіду роботи з провідними юридичними фірмами в Україні. Також, Юлія має великий досвід консультування провідних українських та міжнародних компаній у галузі енергетики – виробників, девелоперів та інвесторів, провідних українських девелоперів індустріальних парків, українських та глобальних ІТ компаній та провідних українських та міжнародних холдингів.

Ольга Городнюк, юрист EVERLEGAL.

Ольга фокусується на корпоративному праві та злитті/поглинанні, комерційних та трудових питаннях, а також питаннях антимонопольного та конкурентного права. Вона є одним із ключових юристів практики корпоративного права та M&A в EVERLEGAL. Ольга має великий досвід консультування розробників проєктів відновлюваної енергетики в Україні та Європі, провідних світових виробників фотовольтаїчних модулів, інвестиційних компаній, що зосереджують свою увагу на галузі відновлюваної енергетики, українських та глобальних ІТ компаній, провідної української інвестиційної групи, першого українського інноваційного парку, громадських та благодійних організацій, французької компанії з управління водопостачанням та очищенням відходів та багато інших.

Більш детально про практику корпоративного права та M&A в EVERLEAGL ви можете дізнатися за посиланням.

*Мова заходу – українська. Синхронний переклад не передбачено.

 

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

 
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us