Повернутись назад

Юлія Кильчинська

Радник

Прекрасна річ сьогодення полягає у тому, що ви отримуєте вибір зробити його кращим, ніж вчора.

                            Айн Ренд

Визнання

ULF 2022

Юлія Кильчинська

Радник
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття та поглинання, корпоративне управління, трудове право, антимонопольне та конкурентне право

Освіта:

Український інститут корпоративного управління, корпоративний секретар, 2018.
Київський національний лінгвістичний університет, диплом спеціаліста у галузі права (з відзнакою ), 2005.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська, іспанська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій на користь Acciona Energy, провідного іспанського девелопера та іноземним інвесторам зі Словацької Республіки, а також продажем проектів сонячних та вітрових електростанцій іноземному інвестору з Республіки Катар.

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних із продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Канадської компанії з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Louis Dreyfus Ukraine щодо залучення фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку на суму до 35 мільйонів доларів США для фінансування залізничного логістичного бізнесу в Україні.

  • Провідної української логістичної та інвестиційної групи у зв'язку з юридичним аудитом сонячної електростанції з метою її придбання, а також стосовно корпоративних питань групи та поточної діяльності.

  • Провідної української інвестиційної групи з питань придбання часток цільової компанії, залученої у сферах ІТ та Інноваційних технологій з подальшим створенням спільного підприємства з міжнародною ІТ групою; стосовно питань, пов'язаних з договором кол-опціону щодо передачі акцій у іноземній проектній компанії, що опосередковано володіє проектами з комерційної нерухомості, що реалізуються українською інвестиційною групою; з питань внутрішньої корпоративної реструктуризації, корпоративного управління та деяких трудових питань.

Більше
ULF 2022

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер