Юлія Кильчинська

Старший юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття та поглинання, корпоративне управління, трудове право, антимонопольне та конкурентне право

Освіта:

Український інститут корпоративного управління, корпоративний секретар, 2018.
Київський національний лінгвістичний університет, диплом спеціаліста у галузі права (з відзнакою ), 2005.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська, іспанська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій на користь Acciona Energy, провідного іспанського девелопера, а також іноземним інвесторам зі Словацької Республіки.

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних із продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Канадської компанії з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Турецької інвестиційної компанії, що зосереджує свою увагу на галузі відновлюваної енергетики, у зв'язку з придбанням проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Одного з провідних світових виробників фотовольтаїчних модулів, щодо створення інноваційного рішення для розробки та будівництва проекту сонячної енергетики в Україні через торгове фінансування.

  • Китайського розробника проектів відновлюваних джерел енергії та виробника обладнання у зв'язку з придбанням деяких сонячних проектів в Україні.

  • Провідної української логістичної та інвестиційної групи у зв'язку з юридичним аудитом сонячної електростанції з метою її придбання, а також стосовно корпоративних питань групи та поточної діяльності.

  • Ірландської компанії, що спеціалізується на розвитку екологічно чистих технологій, з питань продажу проекту сонячної енергетики в Україні.

  • Турецької інвестиційної компанії у зв'язку з юридичним аудитом проекту сонячної енергетики в Україні з метою його придбання.

Прекрасна річ сьогодення полягає у тому, що ви отримуєте вибір зробити його кращим, ніж вчора.

                            Айн Ренд
Вся команда