Повернутись назад

Юлія Кильчинська

Старший юрист

Прекрасна річ сьогодення полягає у тому, що ви отримуєте вибір зробити його кращим, ніж вчора.

                            Айн Ренд

Юлія Кильчинська

Старший юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття та поглинання, корпоративне управління, трудове право, антимонопольне та конкурентне право

Освіта:

Український інститут корпоративного управління, корпоративний секретар, 2018.
Київський національний лінгвістичний університет, диплом спеціаліста у галузі права (з відзнакою ), 2005.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська, іспанська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій на користь Acciona Energy, провідного іспанського девелопера та іноземним інвесторам зі Словацької Республіки, а також продажем проектів сонячних та вітрових електростанцій іноземному інвестору з Республіки Катар.

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних із продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Канадської компанії з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Louis Dreyfus Ukraine щодо залучення фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку на суму до 35 мільйонів доларів США для фінансування залізничного логістичного бізнесу в Україні.

  • Провідної української логістичної та інвестиційної групи у зв'язку з юридичним аудитом сонячної електростанції з метою її придбання, а також стосовно корпоративних питань групи та поточної діяльності.

  • Провідної української інвестиційної групи з питань придбання часток цільової компанії, залученої у сферах ІТ та Інноваційних технологій з подальшим створенням спільного підприємства з міжнародною ІТ групою; стосовно питань, пов'язаних з договором кол-опціону щодо передачі акцій у іноземній проектній компанії, що опосередковано володіє проектами з комерційної нерухомості, що реалізуються українською інвестиційною групою; з питань внутрішньої корпоративної реструктуризації, корпоративного управління та деяких трудових питань.

Більше

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер