Юлія Кильчинська

Старший юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право та злиття та поглинання, корпоративне управління, трудове право, антимонопольне та конкурентне право

Освіта:

Український інститут корпоративного управління, корпоративний секретар, 2018.
Київський національний лінгвістичний університет, диплом спеціаліста у галузі права (з відзнакою ), 2005.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, українська, російська, іспанська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Канадську компанію з виробництва відновлюваних джерел енергії у зв'язку з юридичним аудитом деяких сонячних проектів в Україні.

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні.

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії та Словацької Республіки.

  • Турецьку інвестиційну компанію, що зосереджує свою увагу на галузі відновлюваної енергетики, у зв'язку з придбанням проектів сонячної енергетики в Україні.

  • Одного з провідних світових виробників фотовольтаїчних модулів, щодо створення інноваційного рішення для розробки та будівництва проекту сонячної енергетики в Україні через торгове фінансування.

  • Відомого французького виробника харчових продуктів у зв’язку із заснуванням компанії на території України, різноманітних трудових та корпоративних питань, а також з питань звичайної господарської діяльності

  • Провідної ІТ-компанії з питань переходу прав інтелектуальної власності, включаючи, підготовку необхідних документів

Прекрасна річ сьогодення полягає у тому, що ви отримуєте вибір зробити його кращим, ніж вчора.

                            Айн Ренд
Вся команда