Антимонопольний комітет України відновив діяльність за основною адресою

Публікації
06.05.2022 1001

У зв'язку із введенням воєнного стану в Україні Центральний апарат Антимонопольного комітету України ("АМК") знаходився за адресою - 79005, м. Львів, вул. Коперника, буд. 4.

Згідно з рішенням АМК від 6 травня 2022 року, Центральний апарат АМК відновив свою діяльність за основною адресою, а Наказ про тимчасове переміщення Центрального апарату АМК до міста Львів № 1-од від 3 березня 2022 року втратив чинність.

Таким чином, станом на 6 травня 2022 року, актуальна адреса листування АМК  03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 45. 

Нагадаємо, що 1 квітня 2022 року АМК опублікував рекомендаційні роз'яснення щодо підготовки та отримання дозволів на концентрацію та узгоджені дії в період дії воєнного стану. Згідно з Роз'ясненнями, заява про концентрацію, узгоджені дії та документи до неї подаються в письмовій формі за адресою листування АМК, що є актуальною на момент їх направлення. Допускається подання заяви на електронну пошту АМК amcu.in@ukr.net з використанням електронних цифрових підписів заявників.

Детальніше про особливості отримання дозволу на концентрацію та узгоджені дії під час воєнного стану можна ознайомитись за посиланням

Джерело: Антимонопольний комітет України

Ключові слова: Антимонопольний комітет України, основна адреса, адреса листування, воєнний стан, дозвіл на концентрацію, дозвіл на узгоджені дії.

Наші експерти: Євгеній Дейнеко, Андрій Оленюк, Христина Єрменчук. 

Як ми можемо Вам допомогти: 

  • консультування щодо необхідності отримання дозволу на концентрацію та узгоджені дії;
  • підготовка та подання документів для отримання дозволу на концентрацію, узгоджені дії; 
  • аналіз відносин контролю учасника концентрації та історії формування групи учасника для цілей підготовки заяви на отримання дозволу на концентрацію, узгоджені дії; та
  • захист та представництво у справах про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us