Експерти EVERLEGAL про важливі питання на практичному вебінарі «Особливості проведення внутрішньої юридичної перевірки: чому це потрібно вашому бізнесу?»

Публікації
19.05.2023 346

Експерти EVERLEGAL про важливі питання на практичному вебінарі «Особливості проведення внутрішньої юридичної перевірки: чому це потрібно вашому бізнесу?»

17 травня EVERLEGAL та Американська торговельна палата в Україні провели практичний вебінар з важливою на сьогодні темою: «Особливості проведення внутрішньої юридичної перевірки: чому це потрібно вашому бізнесу?».

У вас більше не виникатиме питань: Наскільки добре ви знаєте свій бізнес? Чи є його структура ефективною? Чи готовий ваш бізнес до залучення фінансування, інвестицій чи його продажу? Оскільки під час заходу наші спікери детально обговорили важливі аспекти:

  • Внутрішня юридична перевірка (DD) та її види: обов'язковий інструмент для оптимізації бізнесу;
  • Випадки, в яких проведення DD є необхідним;
  • Ключові переваги та привілеї, які надає DD власнику бізнесу;
  • Проводимо DD: детальний огляд необхідних внутрішніх процедур;
  • Обсяг та оцінка юридичних ризиків.

Тема актуальна для: власники бізнесів (незалежно від сектору), юридичні департаменти та in-house юристи, фінансові департаменти, інвестори, проєктні менеджери.

Спікери EVERLEGAL:
Юлія Кильчинська, радник практики корпоративного права та M&A;
Ольга Городнюк, одна з ключових юристів практики корпоративного права та M&A.

Якщо у вас залишились питання до наших спікерів або бажаєте отримати запис вебінару та презентацію виступу - звертайтеся до Дарії Кравець, керівника відділу маркетингу та PR, за електронною адресою daria.kravets@everlegal.ua.

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us