Юридична компанія EVERLEGAL приєдналась до Глобального договору ООН

Публікації
22.05.2023 753

Юридична компанія EVERLEGAL приєдналась до Глобального договору ООН

У травні 2023 року EVERLEGAL стала членом Глобального договору ООН, найбільшої у світі спільноти відповідального бізнесу, зобов’язавшись дотримуватися Десяти принципів Глобального договору ООН за чотирма напрямами: захист прав людини, трудові відносини, охорона довкілля та боротьба з корупцією. 


“2022 рік був дуже складним для нашої країни. Незважаючи на це, як фірма, як одна із найсильніших українських юридичних команд, ми об’єднали зусилля та зробили значні кроки в напрямі сталого розвитку, підтримуючи Україну. Ми продовжуємо нашу роботу, інвестуючи у якісно краще майбутнє нашої країни.  Глобальний договір ООН - це наступний стратегічний крок для EVERLEGAL, адже ця глобальна мережа однодумців дає можливість заручатись підтримкою для реалізації масштабних ініціатив із досягнення ЦСР ООН, обміну досвідом, ідеями та найкращими сталими бізнес-практиками. Команда EVERLEGAL з гордістю долучається Глобального  договору ООН - мережі найбільшої у світі спільноти відповідальних бізнесів". - зазначає керуючий партнер EVERLEGAL Євгеній Дейнеко.

Глобальний договір ООН в Україні є діалоговою та навчальною платформою з досягнення сталого розвитку для бізнесу, інвесторів, громадянського суспільства, трудових організації, органів місцевого самоврядування та уряду.  Ця особлива ініціатива Генерального секретаря ООН закликає компанії вибудовувати свою діяльність та стратегію з урахуванням Цілей сталого розвитку.

 

Нагадаємо, що EVERLEGAL має власний напрям Сталого Розвитку в компанії, як наш шлях і прагнення сприяти досягненню ЦСР, підтримуючи українські та міжнародні ініціативи сталого розвитку, звертаючись до компаній та організацій-однодумців для співпраці, та впроваджуючи наші власні ініціативи сталого розвитку. Читайте повну інформацію у “Sustainability звіті за 2022 рік

EVERLEGAL - PARTNER OF THE FUTURE

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us