EVERLEGAL на Першому Українському Сонячному EPC Форумі

Заходи
20.11.2020 687

 

19 листопада успішно відбувся Перший український сонячний EPC Форум, який зібрав значну кількість представників ринку сонячної індустрії, а також представників міністерств і відомств, фінансових установ, науковців, інституційних інвесторів та журналістів. Форум організували Асоціація сонячної енергетики України разом з компанією EDS - учасником Асоціації та платформою GetMarket.

Під час форуму представники українського електроенергетичного бізнесу активно обговорювали можливі вирішення найбільш гострих проблем галузі, а значна кількість практикуючих юристів-спікерів надали конкретні рекомендації щодо змін до законодавства. Також обговорювалися перспективи виробництва зеленого водню, інтеграції української електромережі до ENTSO-E та RAB стимулювання для реконструкції мереж.

Одним зі спікерів форуму виступив партнер, керівник практики Енергетики EVERLEGAL Андрій Оленюк та зробив короткий огляд законодавчих положень щодо РБА-регулювання в Україні. Андрій розповів учасникам, що таке РБА-тарифоутворення, які переваги запровадження системи РБА-тарифоутворення в Україні, а також про механізм роботи та ризики встановлення РБА-тарифів.

Презентацію Андрія Оленюка Ви можете переглянути за посиланням

Ми дякуємо Асоціації сонячної енергетики України, компанії EDS та платформі GetMarket  за організацію форуму а також всім спікерам за цікаві виступи та активну дискусію!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us