EVERLEGAL на Першому Українському Сонячному EPC Форумі

Новини 20.11.2020

 

19 листопада успішно відбувся Перший український сонячний EPC Форум, який зібрав значну кількість представників ринку сонячної індустрії, а також представників міністерств і відомств, фінансових установ, науковців, інституційних інвесторів та журналістів. Форум організували Асоціація сонячної енергетики України разом з компанією EDS - учасником Асоціації та платформою GetMarket.

Під час форуму представники українського електроенергетичного бізнесу активно обговорювали можливі вирішення найбільш гострих проблем галузі, а значна кількість практикуючих юристів-спікерів надали конкретні рекомендації щодо змін до законодавства. Також обговорювалися перспективи виробництва зеленого водню, інтеграції української електромережі до ENTSO-E та RAB стимулювання для реконструкції мереж.

Одним зі спікерів форуму виступив партнер, керівник практики Енергетики EVERLEGAL Андрій Оленюк та зробив короткий огляд законодавчих положень щодо РБА-регулювання в Україні. Андрій розповів учасникам, що таке РБА-тарифоутворення, які переваги запровадження системи РБА-тарифоутворення в Україні, а також про механізм роботи та ризики встановлення РБА-тарифів.

Презентацію Андрія Оленюка Ви можете переглянути за посиланням

Ми дякуємо Асоціації сонячної енергетики України, компанії EDS та платформі GetMarket  за організацію форуму а також всім спікерам за цікаві виступи та активну дискусію!

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.