EVERLEGAL приєдналася до Асоціації експертів зі сталого розвитку (ASDE)

Ми раді оголосити про приєднання партнерів EVERLEGAL (Євгеній Дейнеко та Андрій Оленюк) до Асоціації експертів зі сталого розвитку (ASDE)!

Команда #Sustainability в EVERLEGAL підтримуватиме асоціацію у досягненні її цілей сформувати стале середовище, а також допомогти суспільству розвинути чітке розуміння стійкості, зрозуміти ризики та побачити можливості для майбутнього.

Кожний бізнес – це не просто синергічне об'єднання людей для отримання прибутку. Це повноцінна соціальна ланка, яка своїми цінностями та глобальними поглядами може змінювати суспільство.

«Хибно вважати, «що сталий розвиток» – це тренд. Це вже вибір відповідальних компаній, які є лідерами у своїй галузі» — відмітив керуючий партнер EVERLEGAL, Євгеній Дейнеко.

Сталий розвиток стає новим шляхом взаємодії держави та корпоративного сектору, адже це значно прискорює подолання проблеми бідності, нераціонального використання ресурсів та інспірує збалансований розвиток економіки.

Для цього ми створили власну програму підтримки ініціатив сталого розвитку, яка допоможе полегшити діалог між державним і приватним секторами щодо впровадження сталих ініціатив.

Юридичний бізнес грає важливу роль у розвитку сталих ініціатив в Україні. Це тільки питання часу, коли «сталий» вектор перестане бути вибором, а стане обов’язковим. Тоді сформується повноцінне нормативно-правове середовище, яке потрібно постійно покращувати. До того ж за допомогою юридичної експертизи у секторі, бізнес може безпечно для себе та оточення впроваджувати нові ініціативи. 

«Бізнес має працювати не тільки на своїх співробітників та клієнтів, а ще й на суспільство через впровадження принципів сталого розвитку у свою роботу. Практика сталого розвитку дозволяє бізнесу довгостроково функціонувати та при цьому створювати умови для розвитку майбутніх поколінь» – додав партнер EVERLEGAL, Андрій Оленюк.

Більш детально про ASDE та партнерів асоціації за посиланням.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us