EVERLEGAL розширює зобов’язання у напрямі Сталого розвитку

Публікації
29.04.2021 898

 

EVERLEGAL розширює зобов’язання у напрямі Сталого розвитку шляхом партнерства із Teach for Ukraine, направленого на досягнення Цілі №4 – якісна освіта

 

Teach for Ukraine – перший учасник програми юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку!

Команда Sustainability в EVERLEGAL виділить 100 годин часу юристів на підтримку організації з метою вкладу у досягнення Цілі №4 - якісна освіта.

Teach for Ukraine – громадська організація, яка прагне, щоб кожна дитина мала можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти. Партнер міжнародної мережі Teach For All, яка об’єднує 60 незалежних організацій зі спільним прагненням, щоб громади в кожній частині світу сприяли своїм дітям в отриманні освіти, підтримки та можливостей формувати краще майбутнє для себе і для всіх нас. 

Команда EVERLEGAL бере на себе зобов’язання надавати підтримку організації з юридичних питань, зокрема, реорганізації органів управління, розробки та затвердження внутрішніх положень, а також організації договірних відносин з учасниками програми та навчальними закладами.

Підтримуючи Teach for Ukraine, ми сприятимемо їх основній місії: розвитку спільноти лідерства для розширення освітніх можливостей в житті дітей сьогодні та системних вдосконалень в житті країни завтра.

 

«Ми раді прискорити прогрес нашої команди у напрямку, який відповідає Цілям сталого розвитку ООН через інтеграцію сталого розвитку у бізнес процеси нашої фірми, а також стаючи моделлю того, як юридичний, чи будь-який інший бізнес в Україні може посили свої зусилля у цьому напрямку», зазначив Андрій Оленюк, партнер та один із керівників практики сталого розвитку в EVERLEGAL. 

«Ми вдячні компанії EVERLEGAL за юридичну підтримку Teach for Ukraine та раді разом працювати задля досягнення цілі сталого розвитку №4, щоб кожна дитина, незалежно від її місця проживання, мала доступ до якісної освіти», відмітила Оксана Матіяш, виконавча директорка Teach For Ukraine.

 

  • Детальніше про програму юридичної підтримки ініціатив сталого розвитку в EVERLEGAL ви можете дізнатись за посиланням.
  • Детальніше про Teach for Ukraine читайте за посиланням.
Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us