EVERLEGAL у рейтингу «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2019»

Публікації
17.07.2019 539

Оприлюднено рейтинг провідних юридичних фірм України за 2019 рік, де EVERLEGAL має чудові результати, якими ми раді поділитись нижче:

  • EVERLEGAL – провідна юридична фірма в сфері Енергетики та природніх ресурсів (7 позиція в ТОП-10).
  • Андрій Оленюк, партнер фірми, - провідний юрист України в практиці Енергетики та природніх ресурсів (4 позиція в ТОП-5). Євгеній Дейнеко, керуючий партнер фірми, відзначений в цій галузі, як активно залучений юрист до проектів в сфері Енергетики та природніх ресурсів.
  • EVERLEGAL – провідна юридична фірма в Судовій практиці (9 позиція в ТОП-10). Партнери фірми, Андрій Порайко та Олександр Ружицький  – видатні юристи в цій галузі.
  • Фірму рекомендовано в Корпоративній практиці та практиці Злиттів і Поглинань. Євгеній Дейнеко, керуючий партнер, відзначений як видатний юрист в цій галузі.
  • EVERLEGAL рекомендована в сфері Трудового права.
  • Також фірма відзначена в сфері ІТ, телекомунікацій та медіа.
  • Всеволод Волков, партнер EVERLEGAL відзначений у сфері Банківського та фінансового права як видатний юрист в цій галузі.
  • EVERLEGAL відзначили в сфері Банківського і фінансового права за активний розвиток практики під керівництвом двох партнерів фірми – Всеволода Волкова та Андрія Оленюка. А також відзначили практику Міжнародного Арбітражу, яку EVERLEGAL відкрила у 2018 році після приєднання нового партнера, Всеволода Волкова, керівника практики.

За останній рік ми показали значний прогрес в практиках Енергетики та природніх ресурсів та Вирішенні спорів. Відкрили практику Міжнародного Арбітражу, а також зросли в Трудовій практиці, Банківському та Фінансовому праві, та ІТ.

Ми дякуємо виданню «Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients» за визнання.
А також дякуємо усій команді EVERLEGAL за гарну роботу!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us