EVERLEGAL виступає юридичним партнером та радником виробника електробайків DELFAST

Ми раді поділитись новиною: команда EVERLEGAL розпочала співпрацю з компанією DELFAST – виробником електробайків, рекордсменом книги рекордів Гіннеса

EVERLEGAL виступає юридичним партнером та радником DELFAST як у питаннях діяльності бізнесу в Україні, так і забезпечує юридичний супровід розбудови дистриб’юторської мережі у Сполучених Штатах Америки та Канаді.

Даний проєкт супроводжує команда у складі партнера Олександра Ружицького, старшого юриста Олександра Демчука та юриста Каталіни Шкуро.

 

Юридична підтримка цього проєкту має цільове значення для нашого напрямку Sustainability, а саме:

  • EVERLEGAL, як «bike-friendly*» фірма, буде підтримувати розвиток компанії DELFAST на світовому ринку екотранспорту та сприятиме подальшому динамічному зростанню клієнта.
  • Підтримка зазначеного проєкту є ще одним кроком для досягнення Цілей Сталого Розвитку ООН, а саме: Ціль 13. Зміни клімату. Скорочення викиду CO2 в атмосферу.

Варто також зазначити, що нещодавно компанія DELFAST залучила інвестиції на USD 3.4 мільйона на розробку і виробництво електробайків в Україні.

 

Ми щиро пишаємось досягненнями нашого клієнта, компанії DELFAST, та дякуємо за довіру нашій команді!

 

 

EVERLEGAL - EVER MORE SUCCESS

 

*"bike-friendly": EVERLEGAL є першою в Україні юридичною компанією "bike-friendly", Велороботодавцем 2017 року, та має власний корпоративний велопарк.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us