EVERLEGAL виступила юридичним радником японського посольства в Україні

Real Estate команда EVERLEGAL виступила юридичним радником японського посольства в Україні під час підготовки та укладення комплексного, довгострокового контракту оренди будівлі посольства із правом пролонгації.

Винятковість проекту полягала у тому, що наша команда забезпечувала юридичний супровід на етапі реконструкції будівлі, введення в експлуатацію та подальшу передачу будівлі в оренду. Окрім того, особливістю виступали підвищені вимоги до конфіденційності на етапі ведення проекту.

Наша команда у складі партнера Олександра Ружицького, керівника практики нерухомості та будівництва Олександра Демчука та молодшого юриста Анастасії Марущак супроводжували клієнта у наступних питаннях:

  • юридичний due diligence об’єкта нерухомості на етапі проектування та будівництва;
  • перевірка ділової репутації контрагентів;
  • перевірка процедури введенні будівлі в експлуатацію та реєстрації права власності;
  • підготовка двомовного контракту та супровід переговорів щодо умов довгострокової оренди;
  • організація процедури підписання та реєстрації контракту та ін.

Одним із партнерів сторін контракту також виступила міжнародна консалтингова компанія в сфері нерухомості - Cushman & Wakefield Ukraine за участі керівника департаменту офісної нерухомості - Левона Папояна.

Вітаємо клієнта та команду із успішним завершенням проекту та очікуємо на грандіозне відкриття нової будівлі японського посольства в Україні!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us