Команда EVERLEGAL стоїть з Україною

Публікації
01.06.2022 4562

24 лютого 2022 року Україна зіткнулася з найбільшим порушенням прав незалежної країни на суверенітет та свободу її громадян - військовою агресією з боку російської федерації!

У цій новій реальності Українці показали неймовірну стійкість та відвагу: ми згуртувались, кожного дня роблячи усе, що у наших силах аби наблизити перемогу. І тільки так і може бути у країні – Вільних Людей!

Наша команда EVERLEGAL не є виключенням. Ми кожного дня на зв’язку, ми об’єднали зусилля, продовжили роботу і підтримку як наших клієнтів, так і громадян України, а саме: 

 • 1/ Ми запустили Telegram канал і ГАРЯЧУ ЛІНІЮ із оперативною юридичною підтримкою для громадян України. Щодня ми готуємо актуальні оновлення законодавства та новини, які будуть корисні для українців. А також, у нашому чаті ми отримуємо безліч запитів на консультації, які оперативно обробляє наша команда. Ми вже надали безкоштовні консультації і підтримку сотням українцям, і продовжуємо це робити. 
 • 2/ Другий фронт нашої роботи -  це HELP DESK: Ukraine для бізнесу в Україні. Наша команда на умовах pro bono консультує наших клієнтів, український бізнес, а також міжнародний бізнес в Україні з питань, пов’язаних із негативними наслідками воєнних дій на території України. 
 • 3/ Третій напрям роботи – HELP DESK: Poland. У партнерстві із польською юридичною фірмою WKB lawyers ми запустили help desk для українців у Польщі, в рамках якого наша команда готує інформаційні листи із відповідями на найактуальніші питання для українців за кордоном. А наші польські колеги розміщують цю інформацію на своїх ресурсах, та поширюють по організаціях у Польщі, щоб українці мали постійний доступ до цієї інформації.
 • 4/ Ми також відкрили благодійний фонд «Доброго вечора, ми з України», який направлений на оперативну гуманітарну допомогу тим, хто в надскладних умовах продовжує стояти на захисті нашої країни та тим, хто опинився в заручниках гуманітарної катастрофи, спричиненої варварськими діями росії. Звернутись за допомогою, або ж підтримати фонд, ви можете ось ТУТ
 • 5/ Окрім того, частину наших людей ми відправили на secondment до наших партнерських юридичних фірм в інших країнах (зокрема, в Ірландію, Іспанію, Польщу та ін.). За цей час вони вже розібрались в усіх нюансах інших юрисдикцій. 
   

Якщо вам необхідна будь-яка юридична підтримка в країнах ЄС чи Великобританії, зокрема:

 • створення чи релокація бізнесу
 • договірні питання, трудові питання 
 • банківські та фінансові питання
 • корпоративні, комерційні питання та ін.

 

Будь ласка, звертайтесь! Ми поруч: hello@everlegal.ua 

Якщо вам необхідна підтримка юристів, ви можете звернутись до нас за однією із програм, описаних вище.

Якщо ви бажаєте долучитись однієї з наших програм, або ж запропонувати спільну, будь ласка, звертайтесь на kravets@everlegal.ua

Разом – до перемоги!
Слава Україні!

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us