Підвищення у команді практики Вирішення спорів

Публікації
24.03.2023 581

Підвищення у команді практики Вирішення спорів 

Команда EVERLEGAL рада оголосити про підвищення трьох членів команди Судової практики:

 

Олександр має понад 9 років досвіду супроводу комерційних спорів (судове представництво та арбітраж), з окремим фокусом на нафтогазовій сфері, нерухомості та банківському секторі. 

«Щиро радий розвитку та зростанню на фірмі у такий складний час. У новій якості сподіваюсь ще більше зміцнити та розвинути нашу команду в практиці нерухомості, будівництві та земельних питаннях. 
 
В умовах воєнного часу перед нашим суспільством постають нові вагомі виклики, що пов’язані із відшкодуванням завданих агресором збитків та з неминучим процесом відбудови наших міст та сіл. На мою думку, чим раніше ми почнемо до цього готуватись, тим якісніший отримаємо результат. 
 
Я впевнений, що ми як фірма, та наша команда зокрема прикладемо у цьому процесі максимум зусиль, щоб адаптувати та реформувати індустрію будівництва та нерухомості на користь ринку та всього українського суспільства» - додав Олександр.

Більш детально про Олександра Демчука ви можете переглянути за посиланням.
 

Вадим спеціалізується на вирішення спорів та реструктуризації заборгованості, кредитних відносинах, стягненню заборгованості, виконавчому провадженню, факторингових операціях, супроводі продажу проблемних активів, з питань регулювання діяльності небанківських фінансових установ та процедури ліцензування фінансових послуг. 

Надалі Вадим прагне продовжувати формування позитивної практики Вирішення кредитних спорів з акцентом на специфіку розвитку фінансового сектору України у сучасних умовах. 
Крім того, серед нових цікавих сфер, які є пріоритетними для особистого розвитку, Вадим виокремлює сферу медіації з можливістю подальшого отримання сертифіката медіатора.

Більш детально про Вадима Баранівського ви можете переглянути за посиланням.
 

Марина фокусується на практиці кримінального права та процесу, спеціалізуючись на процедурах досудового розслідування та судового розгляду проваджень щодо кримінальних правопорушень у сфері господарської, службової та професійної діяльності, проведенні глибокого аналізу можливих та потенційних ризиків. Марина має більш ніж 10 років професійного досвіду, набутого у тому числі під час її роботи в органах прокуратури. 

«Ефективний захист в складних кримінальних провадженнях можливий виключно завдяки висококваліфікованій командній роботі. Тому на новій позиції я планую фокусуватись на розвитку кримінальної практики та на постійному професійному зростанню її команди, аби разом ми забезпечували клієнтам якнайкращі результати.
 
Також, одним з актуальних пріоритетів для мене є захист інтересів фізичних та юридичних осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії з боку рф та тимчасової окупації частини території України. Я планую посилити свій вклад у цьому напрямку» - додала Марина.

Більш детально про Марину Фоменко ви можете переглянути за посиланням.
 

Ми щиро вітаємо наших колег із досягненнями й бажаємо успіхів у подальшій професійній діяльності!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us