+1 до розвитку Зеленої енергетики України!

Публікації
04.10.2019 839

 

Команда EVERLEGAL консультувала UDP Renewables, одного з провідних розробників проектів по відновлювальній енергетиці в Україні, по запуску нової СЕС «Порт-Солар» потужністю 8,6 МВт у Одеській області.

 

На станції встановлено понад 25 700 сонячних панелей, що дає можливість генерувати близько 11 830 МВт∙год електроенергії на рік - цього достатньо для забезпечення потреб щонайменше 3,2 тис. домогосподарств. Експлуатація СЕС “Порт-Солар” дозволить скоротити викиди діоксиду вуглецю на 13,5 тис. тонн на рік.

EVERLEGAL здійснювала комплексний юридичний супровід проекту СЕС «Порт-Солар» з боку UDP Renewables. Команда EVERLEGAL консультувала клієнта щодо трансакційних питань під час створення СП зі словацьким інвестором та щодо інтеграції після закриття. Ми також підтримали клієнта у питаннях, пов'язаних з подальшим розвитком та будівництвом проекту, а також у деяких питаннях фінансування.

По даному проекту команду EVERLEGAL очолив партнер фірми та керівник практики Енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом з енергетичною командою EVERLEGAL у складі: керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юриста Аліни Жук,  Кирила Костирі та Владислава Лазаревича.

 

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us