Приєднання Міненерго до Європейського альянсу з чистого водню

За повідомленням прес-служби Міністерства енергетики України (надалі – "Міненерго") від 17 червня 2021 року, Міненерго приєдналося до Європейського альянсу з чистого водню (European Clean Hydrogen Alliance) (надалі – "Альянс"). 

Передумовою до приєднання Міненерго до Альянсу став намір Європейського Союзу співпрацювати з Україною у сфері водневої енергетики, про що заявила єврокомісар з енергетики Кадрі Сімсон у квітні цього року.

Європейський альянс з чистого водню, що був створений у липні 2020 року з метою реалізації "Водневої стратегії для кліматично нейтральної Європи", об'єднує органи влади, компанії, громадські організації для реалізації нової європейської водневої стратегії. Зокрема, за повідомленням прес-служби Міненерго, йдеться про обговорення інвестицій в інфраструктуру водневої економіки по всій Європі, обсяг яких може сягнути 430 млрд євро до 2030 року.

В рамках діяльності в Альянсі Міненерго буде учасником профільних заходів та отримуватиме найбільш актуальну інформацію про розвиток водневої енергетики в країнах ЄС. Зокрема, вже 17-18 червня 2021 року Міненерго взяло участь у Європейському водневому форумі, який відбувся в онлайн-форматі. Участь Міненерго в Альянсі сприятиме розвитку української та європейської водневої стратегії, а також розвитку водневого сектору в цілому. 

Раніше до Альянсу також доєдналися ДП "НАЕК Енергоатом" та Оператор ГТС України. 

 

За детальною інформацією звертайтесь до наших експертів:

Євгеній Дейнеко

Керуючий партнер

deyneko@everlegal.ua

 

Андрій Оленюк

Партнер

olenyuk@everlegal.ua

 

Лідія Ватутіна 

Юрист

vatutina@everlegal.ua

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us