Повернутись назад

Лідія Ватутіна

Юрист

Якщо ущерть наповниш біг хвилини
Снагою дум, енергією дій,
Тоді весь світ тобі належить, сину,
І більше: ти — Людина, сину мій.

                            Редьярд Кіплінг

Лідія Ватутіна

Юрист
Спеціалізація:

Корпоративне право, злиття та поглинання, комерційні питання

Освіта:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, 2021.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, бакалавр права, 2019.

Юрисдикції:

Україна

Мови:

Англійська, французька, українська, російська, польська

Нещодавній досвід включає консультування:

  • Triosan Holding Ukraine щодо вдосконалення українського законодавства, що регулює розвиток геотермальної енергетики в Україні.

  • Міжнародний агрохолдинг у зв'язку з потенційним придбанням цілісних майнових комплексів для будівництва та розвитку зернових елеваторів.

  • Одного із найбільших індійських виробників відновлювальної енергетики щодо придбання сонячних електростанцій в Україні, а також підготовки та ведення переговорів щодо договору генерального підряду та договору поставки обладнання.

  • UNIT.City щодо залучення фінансування від Європейського інвестиційного банку для будівництва та розвитку першого в Україні інноваційного парку на суму близько 50 млн. євро.

  • UDP Renewables, українського розробника проектів відновлюваної енергетики у зв'язку з розробкою та експлуатацією проектів сонячної енергетики в Україні, продажем проектів сонячних електростанцій іноземним інвесторам з Іспанії та Словацької Республіки;

  • Main Group Ukraine, розробника проектів з відновлюваних джерел енергії з питань транзакцій, пов'язаних з продажем діючих компаній, що розробляють сонячні електростанції, іноземним інвесторам з Канади, Великої Британії та Туреччини, а також з розробки інших проектів сонячної енергетики в Україні;

Більше

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us

Команда футер