МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ ТА МІЖНАРОДНІ СПОРИ

Сторони, що працюють зі своїми закордонними партнерами, або структуровані через офшори, регулярно стикаються з розбіжностями та конфліктами через порушення однією стороною договору, чи іншу дію. У таких ситуаціях ми допомагаємо клієнтам у досягненні згоди, або, у протилежному випадку, представляємо їх на міжнародних арбітражних судах, або ж в судах іноземних юрисдикцій.

Ми виступали провідним консультантом або одним з місцевих консультантів клієнтів, як позивачів, так і відповідачів у арбітражних судах за правилами таких арбітражних установ, як ICC, LCIA, SCC, VIAC, ICAC при Торгово-промисловій палаті України, МКАС при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації, GAFTA та FOSFA. Ми також виступали в арбітражних справах згідно зі швейцарськими правилами, арбітражними правилами ЮНСІТРАЛ та інвестиційним арбітражем в рамках ICSID.

У міжнародних судових справах ми допомагаємо українським клієнтам та виступаємо в якості консультантів у зв'язку із поданням, чи захистом справи в іноземній юрисдикції. Ми маємо досвід транскордонних судових процесів у таких країнах як Велика Британія, США, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Швейцарія, Швеція, Польща, Чехія, Греція, Білорусь, Латвія, Литва, Російська Федерація, Казахстан та багато інших.

Окрім представництва клієнтів з основних питань міжнародного арбітражу або іноземних судових процесів, ми також допомагаємо клієнтам у виконанні арбітражних рішень, українських та іноземних судових рішень в офшорних юрисдикціях та в Україні.

Нещодавній досвід наших юристів в практиці міжнародного арбітражу та міжнародних спорах включає представлення:

 • Українського приватного клієнта у зв'язку з виконанням українського судового рішення на суму 3,2 мільярдів євро на Кіпрі, в Німеччині та Латвії.
 • Люксембурзької компанії у зв'язку з виконанням в Україні трьох судових рішень німецьких судових органів з позовами, що перевищують 7 мільйонів євро.
 • Одного з найбільших українських виробників військової техніки у зв'язку з чотирма послідовними арбітражними процесами проти російського покупця. Арбітраж проводився згідно з правилами МКАС при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації та вартістю позовів, що перевищують 15 мільйонів доларів США.
 • Українського партнера з управління спільними підприємствами та розвитку українського морського термінала. Арбітраж пройшов за правилами ЮНСІТРАЛ, а вартість позовів перевищувала 40 мільйонів доларів США.
 • Одного з найбільших українських державних банків у зв'язку з виконанням в Австрії двох арбітражних рішень проти корпоративного боржника загальною вартістю 120 мільйонів доларів США.
 • Одного з найбільших виробників птиці у Російській Федерації у спорі з європейським виробником обладнання для перероблювання птиці. Арбітраж проводився за правилами SCC, а вартість позовів перевищила 20 мільйонів євро.
 • Українського суверена у зв'язку з арбітражем ICSID, ініційованими власниками української авіаційної компанії, вартість позовів перевищила 500 мільйонів доларів США.
 • Одного з провідних українських банків у зв'язку з арбітражем LCIA, ініційованим проти середнього українського аграрного виробника. Вартість позовів становила 7 мільйонів доларів США.
 • Дочірньої компанії найбільшого українського агрохолдингу у зв'язку зі спором проти синдикату іноземних банків внаслідок їх відмови продовжувати фінансування проекту. Арбітраж проводився згідно з Правилами LCIA та вартістю позовів, що перевищують 50 мільйонів доларів США.
 • Українського банку у зв'язку з арбітражем LCIA, розпочатого проти колишнього акціонера за невиконання своїх зобов'язань щодо здійснення фінансових ін'єкцій в банк для покриття дефолтів щодо інсайдерського кредитування. Вартість позовів становила близько 120 мільйонів доларів США.
 • Найбільшої української транспортної компанії у зв'язку з будівельним спором щодо масштабного інфраструктурного проекту в місті Києві. Арбітраж пройшов під Міжнародним судом, і вартість позовів перевищувала 80 мільйонів доларів США.

В EVERLEGAL практику Міжнародного арбітражу та Міжнародних спорів очолює Всеволод Волков.

Всеволод Волков

Партнер, адвокат

Лінк на профіль Завантажити резюме

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.