МІЖНАРОДНИЙ АРБІТРАЖ ТА МІЖНАРОДНІ СПОРИ

Сторони, що працюють зі своїми закордонними партнерами, або структуровані через офшори, регулярно стикаються з розбіжностями та конфліктами через порушення однією стороною договору, чи іншу дію. У таких ситуаціях ми допомагаємо клієнтам у досягненні згоди, або, у протилежному випадку, представляємо їх на міжнародних арбітражних судах, або ж в судах іноземних юрисдикцій.

Ми виступали провідним консультантом або одним з місцевих консультантів клієнтів, як позивачів, так і відповідачів у арбітражних судах за правилами таких арбітражних установ, як ICC, LCIA, SCC, VIAC, ICAC при Торгово-промисловій палаті України, МКАС при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації, GAFTA та FOSFA. Ми також виступали в арбітражних справах згідно зі швейцарськими правилами, арбітражними правилами ЮНСІТРАЛ та інвестиційним арбітражем в рамках ICSID.

У міжнародних судових справах ми допомагаємо українським клієнтам та виступаємо в якості консультантів у зв'язку із поданням, чи захистом справи в іноземній юрисдикції. Ми маємо досвід транскордонних судових процесів у таких країнах як Велика Британія, США, Канада, Франція, Німеччина, Італія, Швейцарія, Швеція, Польща, Чехія, Греція, Білорусь, Латвія, Литва, Російська Федерація, Казахстан та багато інших.

Окрім представництва клієнтів з основних питань міжнародного арбітражу або іноземних судових процесів, ми також допомагаємо клієнтам у виконанні арбітражних рішень, українських та іноземних судових рішень в офшорних юрисдикціях та в Україні.

Нещодавній досвід наших юристів в практиці міжнародного арбітражу та міжнародних спорах включає представлення:

 • Українського приватного клієнта у зв'язку з виконанням українського судового рішення на суму 3,2 мільярдів євро на Кіпрі, в Німеччині та Латвії.
 • Люксембурзької компанії у зв'язку з виконанням в Україні трьох судових рішень німецьких судових органів з позовами, що перевищують 7 мільйонів євро.
 • Одного з найбільших українських виробників військової техніки у зв'язку з чотирма послідовними арбітражними процесами проти російського покупця. Арбітраж проводився згідно з правилами МКАС при Торгово-промисловій палаті Російської Федерації та вартістю позовів, що перевищують 15 мільйонів доларів США.
 • Українського партнера з управління спільними підприємствами та розвитку українського морського термінала. Арбітраж пройшов за правилами ЮНСІТРАЛ, а вартість позовів перевищувала 40 мільйонів доларів США.
 • Одного з найбільших українських державних банків у зв'язку з виконанням в Австрії двох арбітражних рішень проти корпоративного боржника загальною вартістю 120 мільйонів доларів США.
 • Одного з найбільших виробників птиці у Російській Федерації у спорі з європейським виробником обладнання для перероблювання птиці. Арбітраж проводився за правилами SCC, а вартість позовів перевищила 20 мільйонів євро.
 • Українського суверена у зв'язку з арбітражем ICSID, ініційованими власниками української авіаційної компанії, вартість позовів перевищила 500 мільйонів доларів США.
 • Одного з провідних українських банків у зв'язку з арбітражем LCIA, ініційованим проти середнього українського аграрного виробника. Вартість позовів становила 7 мільйонів доларів США.
 • Дочірньої компанії найбільшого українського агрохолдингу у зв'язку зі спором проти синдикату іноземних банків внаслідок їх відмови продовжувати фінансування проекту. Арбітраж проводився згідно з Правилами LCIA та вартістю позовів, що перевищують 50 мільйонів доларів США.
 • Українського банку у зв'язку з арбітражем LCIA, розпочатого проти колишнього акціонера за невиконання своїх зобов'язань щодо здійснення фінансових ін'єкцій в банк для покриття дефолтів щодо інсайдерського кредитування. Вартість позовів становила близько 120 мільйонів доларів США.
 • Найбільшої української транспортної компанії у зв'язку з будівельним спором щодо масштабного інфраструктурного проекту в місті Києві. Арбітраж пройшов під Міжнародним судом, і вартість позовів перевищувала 80 мільйонів доларів США.

В EVERLEGAL практику Міжнародного арбітражу та Міжнародних спорів очолює Всеволод Волков.

We solve your legal problems.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.