БАНКІВСЬКЕ ТА ФІНАНСОВЕ ПРАВО

У діяльності майже кожного підприємства виникає необхідність у залученні фінансування із зовнішніх джерел. Ми супроводжуємо наших клієнтів у ході складних фінансових транзакцій, як внутрішніх, так і транскордонних, надаючи юридичні послуги, які відображають нашу експертизу, розуміння бізнес-потреб клієнта та інноваційне мислення наших юристів.

Наша команда має досвід консультування як кредиторів, серед яких банки та міжнародні фінансові інституції, так і позичальників, серед яких місцеві та міжнародні компанії з різноманітних індустрій. Ми надаємо допомогу клієнтам в проектному фінансуванні, фінансуванні активів, фінансуванні угод M&A, фінансуванні операцій з нерухомістю та інших фінансових справах.

Наші експерти консультують клієнтів з питань нормативно-правового регулювання у сфері банківських та інших фінансових послуг, валютного контролю, дотримання регуляторних вимог тощо.

На додаток до консультування щодо фінансових транзакцій та регуляторних питань наша досвідчена команда практики вирішення спорів здійснює представництво як кредиторів, так і позичальників у спорах, пов'язаних із фінансовими транзакціями.

Нещодавній репрезентативний досвід наших юристів включає:

  • консультування одного з найбільших світових виробників продуктів харчування щодо залучення транскордонних внутрішньогрупових позик на суму до 20,000,000 євро.
  • консультування великого українського виробника свинини щодо забезпеченого кредиту від Міжнародної фінансової корпорації на суму 25,000,000 доларів США та забезпеченого кредиту від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку на суму до 30,000,000 доларів США.
  • консультування російського банку щодо уступки права вимоги за деякими внутрішньобанківськими депозитами та кредитами його українського дочірнього банку.
  • консультування грецької девелоперської компанії щодо розширення програми емісії внутрішніх облігацій на суму 225,000,000 євро, пов’язаної з фінансуванням будівництва торгового центру в Афінах, Греція.
  • консультування великої корпорації із США щодо кредитної лінії першої черги для придбання портфелю нерухомості з 44 житлових будинків у Великій Британії.
  • консультування іноземного інвестора щодо тимчасового фінансування діяльності його спільного підприємства в Великій Британії.
  • консультування іноземного позичальника щодо залучення кредитних коштів на суму 4,000,000 доларів США від іноземної фінансової інституції.
  • консультування російського банку щодо низки незабезпечених кредитів на загальну суму 3,100,000 доларів США, наданих українській нафтогазовій компанії.
  • консультування консорціуму іноземних банків щодо фінансування великої української аграрної компанії на суму до 600,000,000 доларів США.

В EVERLEGAL практику Банківського та Фінансового Права спільно очолюють Андрій Оленюк та Всеволод Волков.

Андрій Оленюк

Партнер, адвокат

Лінк на профіль Завантажити резюме

Всеволод Волков

Партнер, адвокат

Лінк на профіль Завантажити резюме

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.