EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables в проекті “Первомайськ”

Публікації
19.11.2019 611

EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables в проекті “Первомайськ” – шостої сонячної електростанції потужністю 6,5 МВт, яку клієнт успішно запустив у експлуатацію на сонячних рівнинах Миколаївської області, Україна.

Команда EVERLEGAL здійснювала комплексний юридичний супровід даного проекту, включаючи, проведення юридичного аудиту з метою придбання клієнтом проекту та в подальшому мінімізації виявлених ризиків, консультування клієнта в процесі придбання проекту для будівництва і девелопменту сонячної електростанції (в тому числі, підготовку та проведення переговорів щодо транзакційних документів та закриття транзакції). Окрім цього, ми консультували клієнта після закриття транзакції в частині фінансування проекту, а також регуляторних і трудових питань.

Більш детально про важливі цифри проекту “Первомайськ”:

  • Загальна сума залучених у проект інвестицій склала майже 5 млн євро.
  • Експлуатація СЕС “Первомайськ” дозволить скоротити викиди CO2 до 11 тис. тон на рік.
  • Об'єкт займає площу 12,3 га, на якій встановлено понад 19,7 тис. сонячних панелей потужністю 330 Вт - така кількість модулів може генерувати майже 7600 МВт∙год електроенергії на рік.

По даному проекту команду EVERLEGAL очолив партнер фірми та керівник практики Енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом із професійною енергетичною командою EVERLEGAL у складі: керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юристів Аліни Жук та Кирила Костирі.

Більш детально про досвід та експертизу енергетичної команди EVERLEGAL ви можете переглянути за посиланням.

Ми щиро вітаємо нашого клієнта, UDP Renewables, та усіх партнерів проекту із черговим знаковим вкладом у розвиток відновлювальної енергетики України!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us