EVERLEGAL консультувала компанію Louis Dreyfus Ukraine

Публікації
05.11.2019 645

Нещодавно команда EVERLEGAL консультувала компанію Louis Dreyfus Ukraine (LDCU) щодо залучення фінансування від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). ЄБРР надав LDCU позику на суму до 35 мільйонів доларів США для фінансування залізничного логістичного бізнесу в Україні, який повністю належить LDCU.

Кошти будуть використані для придбання до 1000 вагонів-зерновозів, що значно полегшить організацію та здійснення переробки зерна для компанії та дасть змогу LDCU урізноманітнити засоби перевезення зерна з сільськогосподарських районів країни до портів.

Крім того, новий бізнес матиме позитивний вплив на скорочення викидів парникових газів. Нові залізничні вагони зменшать обсяг зерна, що перевозиться вантажними автомобілями, і, таким чином, допоможуть знизити річні викиди CO2 на 8,510 тонн.

Команда EVERLEGAL консультувала клієнта щодо різних аспектів законодавства України, пов’язаних із фінансовими та забезпечувальними документами, а також деяких регуляторних питань. Ми також надавали допомогу клієнту у вирішенні корпоративних та трудових питань, включаючи створення компанії для ведення залізничного логістичного бізнесу, а також залучення органів управління такою компанією. 

Нашу команду очолювали партнери EVERLEGAL Андрій Оленюк та Євгеній Дейнеко. Їм також допомагали старші юристи Юлія Кильчинська та Михайло Гурін, юрист Адріана Кривешко, та молодший юрист Ольга Городнюк.

Ми пишаємось тим, що підтримуємо LDCU у цьому важливому проекті, який демонструє наш банківський та фінансовий потенціал, а також підтримує імідж "зеленої" та еко-дружньої юридичної фірми.

Щоб переглянути висвітлення новини у пресі, перейдіть за посиланням.

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us