EVERLEGAL виступила юридичним партнером UDPRenewables в масштабній угоді з катарською енергетичною компанією Nebras Power

Публікації
06.04.2021 4032

 

EVERLEGAL виступила юридичним партнером UDPRenewables в масштабній угоді з катарською енергетичною компанією Nebras Power

 

  • Дана угода передбачає придбання контрольного пакету акцій в шести компаніях-операторах сонячних електростанцій нашого клієнта UDPR: «Скіфія-Солар-1», «Скіфія-Солар-2», «Фрі-Енерджі Генічеськ», «Порт-Солар», «Терслав» і «Сан Пауер Первомайськ».
  • Наступним етапом партнерства стане реалізація нових проєктів вітроенергетики, що дозволить UDPR збільшити частку у виробництві екологічно чистої електроенергії в Україні.

В межах даного проєкту команда EVERLEGAL надала повну юридичну підтримку UDP Renewables. Професійна енергетична команда фірми пiд керiвництвом партнера та керiвника практики енергетики Андрія Оленюка та у складі керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юристів Ольги Городнюк та Лідії Ватутіної, здійснила комплексний супровід проєктів на стадії їх девелопменту та будівництва, підготовки проєктів до продажу, а також підготувала та провела переговори щодо транзакційних документiв (в тому числі, договорiв купівлі-продажу та акціонерних угод), пiдготувала та забезпечила отримання корпоративних погоджень, необхідних для транзакції. Крім того, ми консультували клієнта з трудових, банківських та фінансових питань.

Також наша команда практики Антимонопольного права та конкуренції, у складі старшого юриста Михайла Гуріна, юристів Адріани Кривешко та Христини Єрменчук, консультувала UDPR щодо регуляторних питань та отриманням дозволів АМКУ на концентрацiї.

Для EVERLEGAL підтримка цієї угоди має особливе значення, адже співпраця між українською та катарською компаніями сприятиме розбудові інноваційної економіки, розвитку галузі відновлюваної енергетики України, що допоможе зменшити її вуглецевий слід.

Досягнення цих цілей лежить в основі напрямку сталого розвитку в EVERLEGAL, і ми щиро радіємо, що можемо додати підтримку ще одного значимого проєку до результатів нашої команди - #Sustainability.

Уся команда EVERLEGAL вітає UDP Renewables та Nebras Power із успішним стратегічним партнерством, а також вітаємо усіх партнерів проєкту, вклад яких допоміг реалізувати дану угоду.

Новина у медіа:

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us