EVERLEGAL виступила юридичним партнером UDPRenewables в закритті угоди з Nebras Power

 

EVERLEGAL виступила юридичним партнером UDP Renewables в закритті угоди з катарською інвестиційною енергетичною компанією Nebras Power.

 

EVERLEGAL надала повну юридичну підтримку UDP Renewables в закритті угоди щодо придбання компанією Nebras Power контрольного пакету акцій у компаніях-операторах сонячних електростанцій UDP Renewables, а саме: “Скіфія-Солар-1”, “Скіфія-Солар-2”, “Фрі-Енерджи Генічеськ”, “Терслав” і “Сан Пауер Первомайськ”. Відсьогодні катарська компанія перетворюється у активного гравця на ринку відновлюваної енергетики України!

Професійна енергетична команда EVERLEGAL пiд керiвництвом партнера та керiвника практики енергетики Андрія Оленюка та у складі керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської, юристів Ольги Городнюк, Лідії Ватутіної та Анни Гайдай, надала повну юридичну підтримку UDP Renewables в закритті угоди. Юридичні послуги включали в себе, зокрема, підготовку та погодження проектів документів з метою виконання передумов для закриття, підготовку та погодження проектів документів, необхідних для передачі контрольного пакету акцій на користь покупця, а також консультування з трудових, банківських та регуляторних питань. 

Для EVERLEGAL підтримка цієї угоди має особливе значення, адже ефективна співпраця між компаніями дозволить зробити вагомий внесок у розвиток національної енергетики, наблизить Україну до реалізації довгострокової стратегії декарбонізації економіки.

Окрім того, досягнення цих цілей лежить в основі практики сталого розвитку в EVERLEGAL, і ми з радістю додаємо підтримку ще одного значимого проєку до результатів нашої команди - #Sustainability.

EVERLEGAL щиро вітає UDP Renewables та Nebras Power із успішним закриттям угоди!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us