Зрушення в розробці Водневої стратегії України

За повідомленням прес-служби Міністерства енергетики України ("Міненерго"), 11 серпня 2021 року в Міненерго пройшло перше засідання міжвідомчої робочої групи з розробки Стратегії розвитку водневої енергетики до 2030 року ("Воднева стратегія"). 

Головою засідання виступила заступниця міністра енергетики Юлія Підкомірна. У засіданні також взяли участь представники Міністерства довкілля та природних ресурсів України, Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України ("Держенергоефективності"), а також галузевих організацій та експертів. 

На засіданні було обговорено, зокрема, перспективи розвитку водневої економіки України в контексті економічних відносин з європейськими країнами. З огляду на це, на засіданні було з'ясовано, що Воднева стратегія України має бути динамічним документом з урахуванням новизни галузі, а також з урахуванням важливості водню для декарбонізації енергетики. Як зазначено у повідомленні Міненерго, європейські країни розглядають Україну як пріоритетного партнера в частині імпорту водню у зв'язку із обмеженістю ресурсів для виробництва "зеленого" водню. Така перевага, в свою чергу, буде використана для розвитку водневої економіки України.

Крім цього, за повідомленням прес-служби Держенергоефективності, за результатами цього засідання Держенергоефективності визначено відповідальним за розроблення Водневої стратегії та координатором цього процесу. На засіданні також було презентовано план розробки цієї стратегії.

 

За детальною інформацією звертайтесь до наших експертів:

Євгеній Дейнеко

Керуючий партнер

deyneko@everlegal.ua

 

Андрій Оленюк

Партнер

olenyuk@everlegal.ua

 

Лідія Ватутіна 

Юрист

vatutina@everlegal.ua

 

 

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us