EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables в проєкті "ГУДЗОВКА - СОЛАР"

Публікації
06.11.2020 714

 

EVERLEGAL виступила юридичним радником UDP Renewables, одного з провідних розробників проєктів ВДЕ в Україні, у зв'язку з розробкою та будівництвом СЕС загальною потужністю 24,4 МВт в Одеській області, Україна.

 

Проєкт "ГУДЗОВКА - СОЛАР" включає дві сонячні електростанції: "Гудзовка-Солар-1" та "Гудзовка-Солар-2" , які клієнт разом із партнером проєкту Acciona Energy успішно ввів в експлуатацію 5 листопада 2020 року.

EVERLEGAL надала повну транзакційну та регуляторну підтримку UDP Renewables у зв'язку з проєктом, починаючи з меморандуму про взаєморозуміння (MoU) та закінчуючи закриттям транзакції, а також щодо питань після закриття у зв'язку зі створенням спільного підприємства (JV) з Acciona Energy. 

 

Серед іншого, наші юристи провели юридичний аудит (due diligence), підготували проєкти та провели переговори щодо транзакційних документів, надали консультації клієнту щодо різноманітних регуляторних питань, а також питань щодо фінансування та отримання дозволу на концентрацію. Ми також консультували нашого клієнта у зв'язку з подальшим розвитком, будівництвом та введенням в експлуатацію проєкту, а також пов'язаними питаннями фінансування, регуляторними та трудовими питаннями. 

 

 Більш детально про важливі цифри проєкту "ГУДЗОВКА - СОЛАР":

  • Загальна сума інвестицій, залучених у проєкт, складає 21 мільйон євро.
  • Робота СЕС "Гудзовка-Солар" дозволить скоротити викиди СО2 до 30000 тонн на рік.
  • Кількість інноваційних модулів зможе виробляти майже 33 600 МВт електроенергії на рік та забезпечувати енергією понад 13 000 домогосподарств в Україні

 

Команду EVERLEGAL очолив партнер фірми та керівник практики енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом із професійною енергетичною командою EVERLEGAL у складі: керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської , юристів Аліни Жук, Ольги Городнюк та Лідії Ватутіної.

 

Більш детально про досвід та експертизу енергетичної команди EVERLEGAL ви можете переглянути за посиланням.

 

Ми щиро вітаємо нашого клієнта, UDP Renewables, та всіх партнерів проєкту з черговим вагомим внеском у розвиток відновлюваної енергетики в Україні!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us