EVERLEGAL​ виступила юридичним радником UDP Renewables​ в проекті "Терслав"

Публікації
07.05.2020 582

 

EVERLEGAL​ виступила юридичним радником UDP Renewables​ в проекті "Терслав", який передбачав будівництво та введення в експлуатацію сонячної електростанції потужністю 20 МВт в Дніпропетровській області, Україна, та який клієнт успішно завершив 6 травня 2020 року.

 

Команда EVERLEGAL здійснювала комплексний юридичний супровід даного проекту, включаючи проведення юридичного аудиту з метою придбання клієнтом проєкту та в подальшому мінімізації виявлених ризиків, консультування клієнта з усіх регуляторних питань в процесі придбання проекту для будівництва і девелопменту СЕС (зокрема, підготовку та проведення переговорів щодо транзакційних документів та закриття транзакції). Окрім цього, ми консультували клієнта після закриття транзакції в частині фінансування проекту, а також регуляторних і трудових питань.

Більш детально про важливі цифри проекту "Терслав":

  • Загальна сума залучених у проект інвестицій склала близько €15,5 млн.
  • СЕС "Терслав" займає площу 28 га та обладнана понад 91 000 сонячних панелей, що дозволить виробляти 23 275 МВт/год на рік.
  • Станція зможе забезпечити енергією майже 9 000 домогосподарств та дозволить запобігти викидам 30 тис. тонн вуглекислого газу на рік.

Команду EVERLEGAL очолив партнер фірми та керівник практики енергетики та природніх ресурсів, Андрій Оленюк, разом із професійною енергетичною командою EVERLEGAL у складі: керуючого партнера Євгенія Дейнеко, старшого юриста Юлії Кильчинської , юристів Аліни Жук, Ольги Городнюк та Лідії Ватутіної.

Більш детально про досвід та експертизу енергетичної команди EVERLEGAL ви можете переглянути за посиланням.

 

Ми щиро вітаємо нашого клієнта, UDP Renewables, та усіх партнерів проекту із черговим знаковим вкладом у розвиток відновлювальної енергетики України!

Долучайтесь до EVERLEGAL NewsBox, щоб отримувати актуальні юридичні інсайти щомісяця

We solve your legal issues
However complex they are
Wherever they occur
Whenever you need us