КОМЕРЦІЙНЕ ПРАВО

Крім того, що ми маємо значну експертизу супроводу транзакцій, наша команда так само компетентна та досвідчена в юридичних питаннях, що виникають у процесі підприємницької діяльності. Ми консультуємо клієнтів з низки питань комерційного права, зокрема права інтелектуальної власності, питань зайнятості, ліцензування, режиму правового регулювання, дотримання законодавчих вимог (у сферах протидії корупції, захисту інформації, протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом), охорони праці, регулювання у сфері охорони навколишнього середовища.

Наші клієнти у цій практиці представляють такі індустрії, як енергетика, фармацевтика, охорона здоров’я, виробництво споживчих товарів, банківські та фінансові послуги, інтернет-технології, сільське господарство, медіа та інші.

Нещодавній досвід наших юристів включає консультування:

  • всесвітньої фармацевтичної компанії щодо юридичних вимог, що застосовуються до повернення певних товарів в Україні.
  • міжнародної фармацевтичної компанії з різноманітних пов’язаних з Україною питань інтелектуальної власності та регуляторних питань.
  • провідної IT-компанії з США з певних питань трудового права, зокрема щодо структурування трудових відносин з IT-персоналом.
  • французької IT-компанії з певних корпоративних, трудових та податкових питань.
  • одного з найбільших світових виробників снеків з різноманітних питань зайнятості, інтелектуальної власності, регуляторних питань в Україні у зв’язку зі створенням спільного підприємства, у тому числі консультування щодо переведення працівників у зв’язку з виділенням компанії, передачею об’єктів інтелектуальної власності, контрактів та зобов’язань.
  • іноземного інвестора з питань правового регулювання надання нерухомості в оренду, структурування договорів оренди великих офісних центрів, торгових центрів, логістичних парків та різнотипних транзакцій щодо управління нерухомим майном.
  • іноземного інвестора щодо різноманітних процедур започаткування бізнесу для заводів та інших промислових об’єктів в Україні, зокрема щодо введення в експлуатацію промислових об’єктів і отримання ліцензій та дозвільних документів.

В EVERLEGAL практику Комерційного права спільно очолюють Євгеній Дейнеко та Андрій Оленюк.

Євгеній Дейнеко

Керуючий партнер

Лінк на профіль Завантажити резюме

Андрій Оленюк

Партнер, адвокат

Лінк на профіль Завантажити резюме

We solve your legal issues.
However complex they are.
Wherever they occur.
Whenever you need us.